Sosyal Medya

Türev Danışmanlık, siz neredeyseniz oraya gelsin!


Sosyal medya sayfalarımızı takip ederek hizmetlerimiz, fırsatlar, etkinlikler, bilgiler ve yorumlarımız siz neredeyseniz oraya gelsin!
 

  Türev Danışmanlık Linkedin hesabımıza, linki tıklayarak erişebilir ve “Abone Ol” butonuna basarak bizi takip edebilirsiniz.
  Türev Danışmanlık YouTube hesabımıza, linki tıklayarak erişebilir ve “Abone Ol” butonuna basarak bizi takip edebilirsiniz.
  

Türev Danışmanlık Instagram sayfamıza, linki tıklayarak erişebilir ve “Takip Et” butonuna basarak bizi takip edebilirsiniz.

    
      


Türev Yönetim Danışmanlığı facebook sayfamıza, üye girişi yaptıktan sonra www.facebook.com/TurevYonetim adresi ile erişebilir ve “Beğen” butonuna basarak bizi takip edebilirsiniz.Türev Eğitim Danışmanlığı facebook sayfamıza, üye girişi yaptıktan sonra www.facebook.com/TurevEgitim adresi ile erişebilir ve “Beğen” butonuna basarak bizi takip edebilirsiniz.

    


Türev Danışmanlık twitter sayfamıza erişmek için üye girişi yaptıktan sonra http://twitter.com/turevdanismanlk  “Follow” (Takip et) butonuna basarak erişebilirsiniz.