Türev Kimdir?   

Başkanın Mesajı

Türev Danışmanlık ailesi olarak farklı konulardaki deneyimlerimizi kullanarak, kurulduğumuz 1997 yılından bu güne çalıştığımız müşterilerimize çözüm üretmek için buradayız.

Yola çıkış parolası “yaşamsal çözümler üretmek” olan şirketimiz, bu güne kadar yaptığı tüm çalışmalarda bu parolaya uygun hareket etmiştir.

Gerek danışmanlık projelerinde gerekse eğitim hizmetlerinde ana amacımız, aktarılan bilgilerin kullanılabilir ve kolay uygulanabilir bilgi haline dönüştürülmesidir. Bu nedenle tüm süreçlerimiz bu anlayışa göre tasnif edilmiştir. Şirket yönetimlerinde bilginin gittikçe daha da önem kazandığı günümüzde tüm şirket hissedar ve yöneticilerinin bu gerçeği göz ardı etmeyerek bilgiye yatırım yapmaları kaçınılmazdır.

Bilginin doğru yerde, doğru zamanda ve şirkete fayda sağlayacak şekilde kullanılması şirketler açısından önemli bir meziyettir. Günümüz koşullarında işletmelerin iyi bir stratejiyle yola çıkması ve bu planlamanın gereğini yerine getirmesi ayakta kalabilmek açısından mühimdir.

21 yıllık yönetim danışmanlığı deneyimimiz ve birikimimizle geçmişte olduğu gibi gelecekte de farklı büyüklüklerdeki ve sektörlerdeki birçok şirkete veya kuruma kalıcı çözümler üretmeye devam edeceğiz.
Bülent ORTA
Kurucu ve Grup Başkanı  
Türev Danışmanlık Grubu