Türev Kimdir?   

Tarihçemiz

Türev Danışmanlık firması, danışmanlık hizmetleri vermek amacıyla İzmir merkezli olarak, yönetim danışmanlığı ve insan kaynakları danışmanlığı yapmak üzere kurucu ortak Bülent Orta tarafından 25 Kasım 1997 tarihinde kurulmuştur. Kuruluşundan bu güne sürekli yeni hizmetleri bünyesine katma eğilimiyle hareket etmesinin sonucu olarak, 2000 yılında eğitim hizmetleri; 2004 yılında kalite danışmanlığı, 2010 yılında Bilişim Danışmanlığı hizmetleri bünyesine katılmıştır.  Türev Danışmanlık birbirini tamamlayan beş farklı faaliyet alanından oluşmaktadır.

Kuruluş misyonu olan, yaşamsal çözümler üretmek taahhüdü ile danışmanlık hizmetleri sunmaktır.  Bu gün İzmir merkez ve faaliyet gösterdiğimiz 28 ilde Türev Danışmanlık çatısı altında Türev Yönetim Danışmanlığı, Türev Eğitim Danışmanlığı, Türev Bilişim Danışmanlığı, Türev İK Danışmanlığı ve Türev Kalite Danışmanlığı‘ndan oluşan beş farklı markayla beş farklı alanda çalışmalarını sürdürmektedir.  

Kurulduğu 1997 yılından bu güne kadar faaliyet alanlarına giren konularda, müşterileriyle birlikte gerçekleştirdiği danışmanlık projelerinde sistematik çalışma anlayışıyla birçok başarılı projeye imza atmış ve geniş bir referans listesine sahip olmuştur.  

Bu başarımızın temelini, şüphesiz ki ilkeli, planlı, saygın ve atılımcı bir yönetim anlayışı ile paralel hedeflere koşan, genç ve dinamik bir kadronun varlığı oluşturmaktadır. Nitekim üstlendiği her projedeki parolası “yaşamsal çözümler üretmek” olmuş ve olmaya da devam edecektir.