4. Profesyonel Yöneticilik Zirvesi

  Zirve'nin Teması
  Program Akışı
  Oturumlar ve Özgeçmişler
  Kayıt Koşulları
  İstatistikler
  Katılımcı Yorumları
  SPONSORLUK

Zirveler


   


ZİRVE TANITIM VİDEOSU


Şirketlerin ve yöneticilerini profesyonelleşmesine ve iş profesyonellerinin gelişimlerine katkı sağlamak misyonu üstlenmiş olan Profesyonel Yöneticilik Zirvesi, katılımcı ve sponsorlarından aldığı güçle 4. Yılını kutluyor. Siz de profesyonel bakış açınızı genişletmek, kişisel gelişiminize katkı sağlamak ve iş yaşamındaki değişimlere ayak uydurmak istiyorsanız Profesyonel Yöneticilik Zirveleri size rehberlik edecektir.

Profesyonel Yöneticilik Zirvesi’nin 2018 ana teması, müşterilerimizin ve iletişim halinde olduğumuz iş profesyonellerinin görüşleri ile Türev Eğitim Danışmanlığı olarak yaptığımız analizler neticesinde “Satış ve Pazarlamada Yeni Trendler” olarak belirlenmiştir. Satış ve pazarlama, sektörü ve büyüklüğü fark etmeksizin kar amacı güden bütün şirketlerin en önemli işletme fonksiyonları arasında yer alır. Çünkü şirketlerin stratejik hedeflerine ulaşabilmesi veya yoğun rekabet ortamında yaşamını sürdürebilmesi için gerekli ciro ve/veya karın oluşması bu fonksiyonların etkin ve verimli çalışmasına bağlıdır.

Özellikle yapay zeka, büyük veri, nesnelerin iletişimi, dijital dönüşüm, siber fiziksel sistemler, sanal gerçeklik teknolojilerinin iş yaşamında her geçen gün daha çok girmeye başlamasıyla yeni nesil satış ve pazarlama tekniklerini ve uygulamalarını daha yakından irdelememiz gerekliliğini ortaya çıkardı.

Zirvemizde ayrıca ‘İş Hayatında Kadın Çalışanların Yeri’ adlı sosyal bir temayı da işliyor olacağız. Bu tema çerçevesinde kadınların başarı hikayelerini de kadın iş profesyonellerinden dinleyeceğiz ve buna yönelik özel etkinlikler gerçekleştiriyor olacağız.

Bu zirvedeki amaç, 4.Profesyonel Yöneticilik Zirvesi ile 4.sanayi devrimi gelişmeleri çerçevesinde yeni nesil satış ve pazarlama teknikleri ve uygulamaları, yeni nesil müşterilerin beklenti ve ihtiyaçlarını anlama, yeni nesil müşteri ile etkili iletişim kurma, satış ve pazarlama ekiplerini etkin yönetme gibi önemli konularla ilgili bilgi ve beceriler kazanacaksınız.

Bu zirvede Türkiye’nin önemli şirketlerinin Başkan, CEO, Genel Müdür ve Genel Müdür Yardımcısı, Satış ve Pazarlama Yöneticileri, satış ve pazarlama alanında kitapları olan Yazarlar, satış ve pazarlama alanında çalışan Eğitmen ve Danışmanlar ve Akademisyenlerden oluşan 15 konuşmacı yer alacaktır.

Türev Eğitim Danışmanlığı tarafından İzmir Ege Palas Otel’inde 6 Ekim 2018 Cumartesi tarihinde 09:30 – 18:00 saatleri arasında düzenlenecek 4. Profesyonel Yöneticilik Zirvesi’nde siz değerli iş profesyonelleri ile beraber olmayı arzu ediyoruz...