4. Profesyonel Yöneticilik Zirvesi

  Zirve'nin Teması
  Program Akışı
  Oturumlar ve Özgeçmişler
  Kayıt Koşulları
  İstatistikler
  Katılımcı Yorumları
  SPONSORLUK

Zirveler


   


Şirketlerin ve yöneticilerini profesyonelleşmesine ve iş profesyonellerinin gelişimlerine katkı sağlamak misyonu üstlenmiş olan 4. Profesyonel Yöneticilik Zirvesi, katılımcı ve sponsorlarından aldığı güçle ulusal çapta konferans niteliğinde 6 Ekim 2018 Cumartesi günü 4 oturum, 15 Konuşmacı ve moderatör ile birlikte başarılı bir şekilde tamamlanmıştır.  

Gelenekselleşen ve İzmir'de alanında tek olan Profesyonel Yöneticilik Zirvesi' nin devamı olacak 5. Profesyonel Yöneticilik Zirvesi hakkında kayıt koşulları ve rezervasyon için 0232 482 34 80 numaralı telefondan Müşteri Destek Sorumlularımızla iletişime geçebilir ya da egitimdanismanligi@turev.com.tr e posta adresine e posta gönderebilirsiniz.

Önümüzdeki dönemlerde düzenleyeceğimiz 5. Profesyonel Yöneticilik Zirvesi’nin Ana Temasını sizlerin görüşleriyle belirlemek istedik.

Bu kapsamda zirvede işlenmesini beklediğiniz konu önerilerinizi 3 seçenek halinde belirtip, konuya 5PYZ TEMA ÖNERİSİ yazarak alicangoruldu@turev.com.tr e posta adresine ilettiğinizde görüşlerinizi değerlendirmeye alıyor olacağız. 5. Profesyonel Yöneticilik Zirvesi’ nde görüşmek dileğiyle…

www.turev.com.tr egitimdanismanligi@turev.com.tr 0232 482 34 80